אקולוגי מערכות ירוקות
 
 
073-7600915
זהו מספר מקשרהסבר על מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

נטרול ריחות בחדרי אשפה

 
 
חדר האשפה בבניינים גורם לזיהום אוויר מסוכן לבריאות ויוצר ריחות חריפים שנוצרים עקב תסיסת האשפה. זיהום האוויר שנוצר מכיל חיידקים פתוגניים מחוללי מחלות, גזים רעילים בעלי ריח חריף כמו: אמוניה (NH3), מימן גופרי (H2S) ומתאן (CH4) וגזים נוספים היוצרים מפגע תברואתי מסוכן.
 

נטרול ריחות וחיידקים בחדרי אשפה הוא חובה!

 
ניתן למנוע את הזיהום המסוכן והמטריד בעזרת מערכות מיוחדות שפיתחנו. מערכות מתקדמות, ומוגנות בפטנט, שמייצרות את חומר החיטוי הירוק שנוצר מהחמצן שבאוויר ולא מכיל כימיקלים.
 

איך זה עובד?

 
המערכות הירוקות מותקנות בחדר האשפה, ומכוונות לעוצמה הנדרשת לנטרול הזיהום. המערכת יונקת את האוויר ולאחר פעולה של קשת חשמלית, מתפרק החמצן לגז חיטוי ירוק ללא כימיקלים, לאחר פעולת החיטוי הוא חוזר למצבו הטבעי- חמצן.
פעולת החיטוי מטהרת את האוויר בבניין באופן יסודי מחיידקים וגזים רעילים וריח האשפה נעלם.
 

אילו סוגי מערכות ניטרול אנחנו מציעים?

 
מערכת אירוס לחיטוי חדר האשפה ושוט האשפה – מערכת אקולוגית שמייצרת גז חיטוי התוקף את הבקטריות והגזים הרעילים ומשמיד אותם על ידי חמצונם ובכך מונע את הריח בחדרי האשפה. גז החיטוי חוזר למצבו הטבעי תוך מספר דקות מבלי להשאיר עקבות למעט ריח נטרלי של אוויר טרי וטהור. המערכת מותקנת בחדר האשפה ומזרימה את גז החיטוי לתוכו 24 שעות ביממה בעזרת צינור גמיש.

מערכת לוטוס לחיטוי חדר האשפה ושוט האשפה - מערכת אקולוגית המותקנת בחדר האשפה על הקיר ומזרימה גז חיטוי 24 שעות ביממה. גז החיטוי מטהר את חדר האשפה והשוט אשפה.
 

יתרונות המערכת והשרות

 
  • חיסול מידי של הריח הרע והזיהום במבנה באופן בטוח תוך השבחת האוויר.
  • המערכות שקטות מאוד ואינן תופסות שטח ריצפה.
  • צריכת חשמל נמוכה, כמו מנורה לחדר קטן.
  • חיסכון בחומרי ניקוי יקרים ושטיפת פיר האשפה בכל שבוע הגורם נזק לדחסן.
  • חיסכון כספי של אלפי שקלים באנרגיה – אין צורך לקרר את חדר האשפה. המערכת פועלת בכל טמפרטורה.
  • למערכות יש אחריות ושרות מלא הכולל גם טיפול ואבחנה במקרה של ריחות רעים במבנה.
  • גז האוזון מופק מחמצן ומהווה פתרון יעיל וידידותי לסביבה.
 

הפתרון החסכוני ביותר לחדרי אשפה

 
עד היום הטיפול הנפוץ במניעת הריח הוא קירור המתחם בעזרת מזגנים שאינם פותרים את הבעית הריח והגזים הרעילים. מיזוג החדר מאוד יקר בכל הפרמטרים, הן בקניית המערכות, והן בתחזוקה השוטפת – צריכת החשמל גבוהה ומגיעה לאלפי שקלים בחודש. כמו כן התפעול יוצר רעש. נוסף לכל אלה – הבעיה האמיתית אינה מקבלת פתרון מלא.

עם המערכות שלנו אין צורך להשקיע בקניית ציוד יקר, אנו מספקים את הציוד ללא עלות וגובים תשלום חודשי עבור השירות החודשי הכולל תחזוקה מלאה וכולל אביזרים מתכלים והמחיר יהיה נמוך בכ-50% מעלות הפעלת המזגן והכימיקלים שאתם משלמים היום.
 
נשמח לעמוד לשירותכם ולהציע לכם את הפתרונות הטובים ביותר לנטרול ריחות האשפה בבניין. התקשרו אלינו עוד היום: 073-7600915
 
חיטוי חדרי אשפה